"İşte Asistan, İş Hukuku Süreçleri Platformu"


Yeni Nesil Personel Yönetimi

İşte Asistan İşveren Rehberi, iş hukuku uygulamalarına ilişkin süreçlerin yönetimini, seri, standart ve hatasız hale getirmek misyonuyla, şirketler, avukatlar, mali müşavirler, bu alanda eğitim ve danışmanlık sunanlar ve diğer tüm uygulayıcılar için, ana kaynak olarak hazırlandı!

Hayalinizdeki Örnek Havuzu

Örnek evrak için arama motorlarında zaman kaybetmeye, güvenilir olmayan ve çoğu kez onlarla ne yapacağınızı bilemediğiniz kaynakları taramaya son verin! İşveren Rehberi ile, işverenlerin ihtiyaç duyacağı iş hukukunu ilgilendiren yüzlerce evrak elinizin altında.

Hayalinizdeki örnek havuzunu sizin için oluşturduk.

Etkili Zaman Yönetimi

İşçi-işveren ilişkilerinin yönetimi hiç bu kadar güvenilir ve kolay olmadı! İş hukuku uygulamalarını ilgilendiren tüm süreçleri tek elden yöneterek, güvenilir ve deneyimlenmiş hazır örnek ve prosedürleri bulmanın ve ayrıca hazırladığımız kontrol listeleri sayesinde risk doğurabilecek eksiklikleriniz olup olmadığını kolayca tespit etmenin kazandıracağı zamanın işveren için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Artık zamanınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. İşte Asistan İşveren Rehberi’nin sunduğu kolaylık sayesinde, araştırma ile geçen süreleri ve zamana bağlı maliyetlerinizi azaltın.

İş Hukuku Uygulamaları Tek Yerde

İşte Asistan İşveren Rehberi’nin kullanım kolaylığı sunan ara yüzü sayesinde, ihtiyacınız olan ve somut olayınıza özgü tüm prosedür ve örneklere kolayca erişim sağlarsınız. Örneklerimizden yararlanarak iş sözleşmesinin hazırlanmasından, iş akdinin sona ermesine; savunmaya davet yazısından, iki şirketinizin birleşmesi sırasında muvafakat etmeyen çalışanlar hakkında gerçekleştireceğiniz sona erme işlemlerine kadar tüm uygulamalar elinizin altında!

Tecrübe Edilmiş Doğru İçerik

İşveren Rehberi ile erişim sağladığınız tüm içerikler, iş hukuku alanında uzman hukukçuların, akademisyenlerin ve avukatların incelemesinden geçmiş, bizzat uygulanarak tecrübe edilmiş somut olay ve örneklerden oluşturulmuştur.

Fikirleriniz Bizim İçin Önemli

İşte Asistan İşveren Rehberi’nin gelişimi, gün geçtikte kapsamının genişlemesi ve derinliğinin artması için Siz de katkıda bulunabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Biz bilginin paylaştıkça çoğalacağına ve bunun da gelişimin yegane anahtarı olduğuna inanıyoruz.

7/24 Canlı Destek

İşte Asistan İşveren Rehberi size 7/24 canlı destek sunuyor. Programın kullanımıyla ilgili sorularınız ve teknik destek ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuzda, ulaşmak istediğinizde, biz buradayız!
Neden İşveren Rehberi?


GÜVENİLİR
Konusunda uzman akademisyen, hukukçu ve uygulamacılar tarafından hazırlanmıştır.

ZAMAN TASARRUFU SAĞLAR
Uygulama adımlarına ve örneklere her zaman her yerden kolayca erişebilirsiniz.

KURUMSAL STANDART SAĞLAR
İşte Asistan İşveren Rehberi ile konuya ve kişiye özel uygulama farklılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz.

PRATİK
Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde işverenliğinizin tüm iş hukuku süreçlerini basit ve hızlıca tamamlayabilirsiniz.

ALANINDA TEK
Bilgiyi ve tecrübeyi eşsiz bir işveren rehberine dönüştüren tek üründür.