Hayır. Hukuk danışmanlığı sadece bu yetkiyi haiz olan avukatlar tarafından yapılabilir. İşte Asistan, hukuk danışmanlığı yapanlar veya süreci kendi bilgisi ile yönetmek isteyenler için, bir süreç yönetim asistanıdır.

İşte Asistan, iş hukuku uygulamaları için aradığınız tüm içeriklere ulaşmanız için tasarlanmıştır. Şayet prosedür başlıklarından, ya da arama sekmesinde ilgili kelimeyi aratarak ihtiyacınız olan içeriğe ulaşamıyorsanız; teknik destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Şayet program havuzunda o içerik gerçekten eksik ise, hiç telaş etmeyin; teknik destek ekibimiz tarafından eksiklik tespit edildikten sonra en geç 24 saat içinde ihtiyacınız olan içerik programa yüklenir. Siz de, programa yaptığınız katkı için sürpriz bir hediyeye hak kazanırsınız.

Üyeliğinizi, kayıt ol butonuna tıklayarak bilgilerinizi girmenizin ardından vermiş olduğunuz email adresinize gelen aktivasyon linkini tıklayarak tamamlayabilirsiniz. Üyeliğinizi isterseniz banka yolu ile Havale/EFT ile isterseniz de Kredi Kartınız ile ödeme yaparak aktif hale getirebilir ve İşte Asistan İşveren Rehberini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hayır. İşte Asistan kurulum gerektirmez. Üyelik seçeneklerinden size uygun olanı seçip, ödemenizi yaptıktan sonra, size tanımlanan kullanıcı adı ve belirleyeceğiniz parola ile sisteme giriş yapabilir ve İşte Asistandan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İşte Asistan üyelik ücretleri, iki farklı dinamiğe göre belirlenir. Bunlardan biri, İşte Asistan kullanmak isteyen bir İşveren’in işçi sayısı diğeri de, İşte Asistan’ı kullanacak kişi sayısıdır. Çalışan sayısına göre, temel ücretiniz belirlenir; artı kullanıcı sayısına göre ise, ne kadar “artı kullanıcı bedeli” ödeyeceğinizi tespit edersiniz.
Örneğin, 100 çalışanınız var ise, 3.000 TL+KDV ödeyerek, tek bir kullanıcı için İşte Asistan üyeliği satın alabilirsiniz. Şayet birden fazla kullanıcı için İste Asistan’ı aktif hale getirmek istiyor iseniz, bu durumda her bir ekstra kullanıcı için 500 TL+KDV artı kullanıcı bedeli ödersiniz.